Restaurants

Jestli máte pořádný hlad a chcete si užít nějaké dobré české jídlo, máme pro vás hned několik pečlivě ověřených tipů. Pojďte s námi na místa kde skvěle vaří domácí kuchyni, české speciality nebo luxusní gastronomii. 

Zlín

Mezi naše oblíbené klasiky patří restaurace U Johana, kde se dají pravá česká grilovaná kolena.  Přímo v centru města najdete Haluškárnu, kde se dělá slovenská specialita Halušky. Na dobré pivo a klasická jídla se projděte až na Pančavu, do Dalešické hospody. Dobře se najíte v Budvarce, v PUOR nebo na Kozlovně. Typická česká hospoda je Kovárna. 

Mezi luxusní restaurace, které milujeme, patří Hotel Tomášov, La Villa, Lesní hotel, vyhlášený Penzion UNO. A rozhodně nesmíte minout Bistrotéku Valachy! 

Vizovice

Ve Vizovicích skvěle vaří v penzionu Retro, a také ve Valašském šenku Vizovice, kde se dělají opravdové valašské speciality v tradičním prostředí roubených chalup. Stojí za to si sem udělat výlet. 

Luhačovice

V Luhačovicích je skvělých restaurací hned několik. Mezi nimi Racek přímo na kolonádě, ale pak také hotelové restaurace v hotelech Alexandria, noblesním Radunu, luxusním Augustiniánském domě, prostorném hotelu Pohoda, panoramatické v hotelu Vega nebo u přehrady v hotelu Vyhlídka. 

Uherský Brod

V Uherském Brodě je bezkonkukrenční restaurace Panoptikum. Najdete je hned na konci mostu, který vede od nádraží. Dělají tu vlastní domácí chleba, mají obrovský výběr rumů, vaří perfektně a jsou milí. 

Valašské Klobouky

Na náměstí ve Valašských Kloboukách jsme objevili restauraci Beseda. Mají tu obří porce skvělých jídel, piva z malého pivovaru a čas od času koncert nebo jinou zábavu. Místo, které dýchá skvělou atmosférou. 

  • Restaurants

V okolí také najdete