Koupání a vodní sporty

Kam za nejlepším koupáním? Máme pro vás pár tipů na koupaliště, plovárny, bazény i přírdoní vodní plochy. Povíme vám také o těch nejpříjemnějších vodních sportech. 

Vnitřní koupaliště

Ve Zlíně navštivte Lázně Zlín. 50 bazén a k němu menší 25 m bazén, k nim venkovní koupaliště, pára i sauna. 

V Luhačovicích rozhodně nesmíte minout Městskou plovárnu, která nedávno prošla rekonstrukcí v duchu funkcionalismu, ve kterém byla postavena. Navštivte také bazény v hotelech Alexandria, Pohoda, Vega nebo Ambra. 

Venkovní bazény a koupaliště

Děti se můžou vyřádit v Aquaparku Delfín v Uherském Brodě, na koupalištích Zelené nebo Panorama ve Zlíně a na krásném novém koupališti v Sazovicích. Koupací biotop je v Kurovicích (pozor, kus se jde pěšky a platí se vstupné). Koupání je možné také v Otrokovicích na štěrkáči. Hezký aquapark je také Duha v Pozlovicích u Luhačovic. 

Vodní sporty

Na paddleboard jeďte do Tambiku v Otrokovicích. Můžete pádlovat na rybníku Štěrkáč nebo po proudu řeky Moravy. Paddleboardy a šlapadla se půjčují také na Luhačovické přehradě. 

Nesmíme zapomenout ani na plavbu po Baťově kanále. Cestou se můžete stavit ve vinném sklepě nebo na něco dobrého k jídlu a na noc zakotvit v příjemném přístavišti. 

 

  • Koupání a vodní sporty

V okolí také najdete