Spas Zlínsko Luhačovicko

Lázně, to je místo, kde si člověk léčí nejen tělo, ale taky duši. Procedury, procházky, odpočinek v krásném prostředí. K tomu kavárny, dobré jídlo, nějaký ten film, divadlo nebo výstava... odtud budete odjíždět jako noví. 

Lázně Luhačovice

Historie slavných Lázní Luhačovice se píše už 300 let. Léčivé prameny, procedury, které pomáhají navrátit podlomené zdraví, k tomu nádherné budovy lidové secese architekta Dušana Jurkoviče. Luhačovice mají neuvěřitelného genia loci. Ubytovat se můžete přímo v secesních domech na kolonádě nebo v některém z hotelů, vil a penzionů. 

Royal spa luhačovice

Lázeňské domy a hotely patřící pod značku Royal Spa poskytují léčebnou péči i wellness pobyty. Navštivte hotely Miramare, vilu Valaška nebo vilu Antoaneta a nechejte se tu hýčkat a léčit. 

lázně kostelec

Lázně byly v Kostelci u Zlína otevřeny už v 50. letech 18. století. Od té doby se tu toho hodně změnilo, ale jedno zůstává stejné. Pečlivě tu léčí nemoci a neduhy, starají se o vás jako v bavlnce a pěkně se tu odpočívá. K lázním patří hotel s koupalištěm a golfovým hřištem.  

  • Spas Zlínsko Luhačovicko

V okolí také najdete