Wellness in Luhačovice

Luhačovice jsou doslova wellness rájem. Kromě vyhlášených lázní a lázeňských domů, které mají dlouhou léčebnou tradici, tu najdete desítky wellness center, saun a míst, kam si můžete zajít na opravdu dobrou masáž nebo do sauny. Které jsou naše nejoblíbenější? 

ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel

Alexandria

Největší wellness v Luhačovicích má určitě Spa & Wellness hotel Alexandria, který je přímo v centru městečka. Římské lázně, střešní terasa s vířivkami a lehátky, odkud se můžete dívat na západ slunce. Vyhraďte si dost času na to, abyste si mohli celé wellness užít v klidu a pohodě. 

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům ****S

Augustiniánský dům

Augustiánský dům, to je životní styl. Bývalý klášter s kaplí, který se proměnil ve wellness retreat centrum. Wellness tady povýšili na nejvyšší možnou úroveň. Úžasné wellness propojené se skvělou restaurací, relaxační jurta, zahrada smyslů, venkovní wellness altány, jóga na zahradě... to musíte vidět sami. 

Wellness Hotel Rezidence Ambra

Wellness hotel rezidence Ambra

Schovaný pod hlubokým lesem až na konci Luhačovic, to je Wellness hotel rezidence Ambra. Velkolepý hotel s vlastním bowlingem, velikánským dětským hřištěm, restaurací a wellness je skvělý na dlouhé pobyty nebo jen tak na večer s přáteli. 

rOyal spa - Valaška & antoaneta

Royal Spa Vila Valaška

Lázeňské vily Valašska a Antoaneta patří pod Royal Spa. Nádherná historická architektura a jedinečné interiéry z poloviny 20. století se tu snoubí s moderním wellness a krásným ubytováním. 

Vila jiřinka

Vila Jiřinka Luhačovice

Vila Jiřinka je jedinou v Luhačovicích, která má solnou jeskyni se solí pocházející z Mrtvého moře. Jestli se opravdu potřebujete uvolnit, zajděte si sem do sauny, do solária a odpočiňte si v solné jeskyni.  Málokde se dá takhle nádherně vypnout. 

Hotel Vega

Hotel vega Luhačovice

V hotelu Vega, ze kterého je skvělý výhled na Luhačovice, nedávno zrekonstruovali celé wellness. Mají tu bazén, saunový svět, masáže, ale také badminton nebo squash. Na zahradě je endless-pool, ze kterého uvidíte, jak se nad Luhačovickou přehradou smráká, děti se můžou vyřádit na nejdelší přírodní vodní skluzavce. 

hotel vyhlídka 

Hotel Vyhlídka Luhačovice

Jedinečný historizující interiér, terasa nad hladinou, ze které se v létě můžete dívat na západ slunce nad přehradou, krásné pokoje, bowling a wellness procedury nejen pro ubytované hosty. Tady se krásně spí i odpočívá. 

Zámek Wichterle Slavičín

Zámek Wichterle Slavičín

Dlouho, ale opravdu dlouho ležel tenhle nádherný zámek ve Slavičíně (kousek od Luhačovic) ladem. Teprve v roce 2019 se ho podařilo zrekonstruovat a přeměnit v nádherný hotel s kavárnou a restaurací, zámeckým parkem, kde se skvěle piknikuje a s pivními lázněmi v hlubokých sklepeních. Zámecká pohádka začíná na Zámku Wichterle

Hotel Pohoda Luhačovice

Příjemnný hotel s krásným wellness centrem, to je Hotel Pohoda Luhačovice. Mají tu luxusní pokoje s výhledem do zeleně, velkolepé wellness centrum, a také nové dětské hřiště, na kterém se děti mohou opravdu vyřádit. Nebojte se proto vzít je s sebou. 

 

  • Wellness in Luhačovice

V okolí také najdete