Kids

Take your children with you to the region of Zlín & Luhačovice! Our beautiful Zlín Zoo features pavilions that will transport you to the Amazon rainforest or the Australian grasslands where kangaroos roam freely.  There are also arcades and large playgrounds for children, lookout towers and castles and cycling trails suitable even for your older offspring. You can also rent a paddleboard or ride on the longest water slide. And if it rains, you can always visit the exhibition of Filmový Uzel on the premises of the former Zlín film studios, children-friendly program guaranteed! Kids can learn how to make an animated movie or get lost in the fictional world of a Czech animated character called Prasátko Lojzík.

Playgrounds & playrooms

Jestli můžeme něco doporučit, vezměte své děti do Filmového uzlu ve Zlíně. Filmové muzeum s velikou edukativní dětskou hernou je skoro na celé odpoledne. 

V Luhačovicích najdete řadu velkých hotelových hřišť, kde se děti můžou vyřádit, zastavte se i v lanovém parku Pirátská zátoka u luhačovické přehrady. 

Ve Zlíně rozhodně nesmíte minout Zoo Zlin, kde se dají krmit rejnoci nebo se můžete procházet Yukatánským pralesem. 

Galeries & culture

Čas od času je pro děti připraven program v Krajské galerii výtvarného umění. Stavit se ale můžete prakticky ve všech našich muzeích a galeriích, kde je pro děti vždy něco připraveno. 

V Muzeu jihovýchodní Moravy ve Zlíně mají programy k pohádkové historii zlínských filmových ateliérů, v Luhačovicích zase najdete výstavy, které jsou pro děti přímo hravou výzvou. 

Outdoor Activities

Projeďte se na kole po cyklostezce, okoupejte se na koupališti, půjčte si s dětmi paddleboardy nebo šlapadla na Luhačovické přehradě.